Zatrudnimy Monterów I Pomocników Rusztowań Przemysłowych

Częstochowa Dodane : Lipiec 18, 2019 ID #7532 Odsłon: 18, dzisiaj 0

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Transport i zakwaterowanie zapewnia pracodawca

·        Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zadania:

·        Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

Wymagania:

·        Dla monterów – kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w zakresie montażu rusztowań

·        Dla pomocników montera – uzdolnienia rzemieślnicze

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Certyfikat SCC lub VCA, znajomość języka niemieckiego – mile widziane

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ENPA Spółka z o.o. ” lub jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ENPA Spółka z o.o., prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

    Imię: Mariusz